Kurumsal

Kurumsal

1980 yılında kurulan firmamız, geçen yıllar içerisinde gömleklik kumaş ve etiketlik kumaş imalatı alanında Türkiye'nin önde gelen firmaları arasındaki yerini almıştır.

15.000m2 kapalı alan ve 5.000m2 açık alan içerisinde son teknoloji dokuma makineleri ile yıllık üretim kapasitesi 6.000.000 metre kumaş olan firmamız bünyesinde; pamuklu, polyester pamuklu ve baskılı gömleklik kumaş üretmektedir.

Ürünlerimiz yurtiçi satışlarının yanı sıra dünyanın birçok kıtasında 30'dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

Müşteri odaklı kaliteli servis anlayışını kendisine prensip edinen firmamız, tüm bu servisi eğitim seviyesi yüksek ve nitelikli personeli sayesinde kusursuz şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Firmamız içinde bulunduğu tüm faaliyetlerde çevre bilinci ve insan sağlığı gibi sosyal olguları her zaman göz önünde bulundurmaktadır.

Bunda sonraki dönemlerde de amacımız müşteri odaklı kaliteli hizmet anlayışımızı daha da üst seviyeye çıkararak gömleklik kumaş sektöründe dünyanın önde gelen firmaları arasına girmek olacaktır.

 

MİSYONUMUZ

Türk tekstilini yurtiçi ve yurtdışında başarı ile temsil eden firmamız, müşteri odaklı memnuniyet ve kaliteli hizmeti benimseyerek bu hizmeti özverili ve nitelikli personelimiz sayesinde kusursuz şekilde müşterilerimize sunar. Çevre bilinci ile hareket eden firmamız, farklı kıtalarda 30’dan fazla ülkeye ihraç hizmeti vermektedir.
VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı kaliteli hizmet anlayışımızı daha üst seviyeye çıkararak gömleklik kumaş sektöründe dünyanın önde gelen firmaları arasında yer almak.